.

.

New
Црна, розова црвено солидна вистински овча кожа јагне секси мини pleated здолниште saia де couro faldas mujer jupe femme etek LT1519

Црна, розова црвено солидна вистински овча кожа јагне секси мини pleated здолниште saia де couro faldas mujer jupe femme etek

DEN 4636.00
DEN 8428.80

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Број На Модел На:
LT1519
Материјал:
Вистинска Кожа
Силуета:
Pleated
Декорација:
Никој
Половината:
Природни
Стил:
Канцеларијата Дама
Стил:
Моден
Свеж

Избор на клиенти