.

.

New
2017 Секси Жените Бикини костими за капење прикривање на Плажа Здолниште Цврсти Бели Поврзана Капчиња Шупливи

2017 Секси Жените Бикини костими за капење прикривање на Плажа Здолниште Цврсти Бели Поврзана Капчиња Шупливи

DEN 283.00
DEN 298.08

Стока
Достапно.


Опис :
100% Сосема Нов И Висок Квалитет
Материјал : Чипка
Боја : Бела
Стил : Секси Жените Секојдневен Плажа Здолништа Шорцеви
Големина : Една Големина Одговара На Повеќето
Половината 62-80см Хип 80-96cm Должина 36cm Забелешка : 1 : Мерење на објектот поставени на маса (може да предизвика 1-3cm разлика , постојат три големини купувањето, ве молиме имајте во предвид големината, becauseit не одговара на сите луѓе 2 : вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина светлината кога фото преземање .
Пакет се Вклучени : 1x Плажа Здолниште

Детали

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Силуета:
Молив
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Декорација:
Шупливи Надвор
Материјал:
Памук,Полиестер
Бренд Име:
Thefound
Половината:
Природни
Стил:
Моден
Свеж

Избор на клиенти