.

.

New
Лето Стил Жените Midi Здолништа Долго Tulle Здолниште Pleated Возрасни туту

Лето Стил Жените Midi Здолништа Долго Tulle Здолниште Pleated Возрасни туту

DEN 291.00
DEN 364.32

Стока
Достапно.

Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.4"
XL 63cm/24.2"
Големина се референтни само.
Моден Женска Висока Половината Pleated Здолниште Газа Туту Фустан Коленото Должина Бал
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Боја : Светло Кафе
Материјал : Газа
Големина : S M L XL
Повод : Формално/Партија/Свадбена/Evenning/Коктел
Стил : Мода Високи Половината А-линија Здолништа Туту Фустан
Големина На Табелата
Тагови/Не Должина Половината
S 60cm/23. Така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.Врз основа на досегашното искуство. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек. Земавме овие фотографии од самите себе.8"
М 61cm/24. Е производ исто како и фотографии?
Да, сите фотографии се реални.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.

Детали

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Материјал:
Voile
Фустани Должина:
Колено-Должина
Стил:
Бохемски
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
долго здолниште
Силуета:
А-Линија
Декорација:
Чипка
Половината:
Империја
Бренд Име:
ROPALIA
Свеж

Избор на клиенти