.

.

New
Neophil 2018 Мода Цвет Флорални Леопард Печатени Висока Половината Зима Дами Коленото Должина Тенок Секси Молив Midi Здолништа Saia S1005

Neophil 2018 Мода Цвет Флорални Леопард Печатени Висока Половината Зима Дами Коленото Должина Тенок Секси Молив Midi Здолништа

DEN 504.00
DEN 1007.04

Стока
Достапно.


Големина на ПОЛОВИНАТА ХИП ДОЛЖИНА cm инчен cm инчен cm инчен M
66-80 cm
(еластични)
25.74"-31.20"
(еластични)
80-94 cm
(еластични)
31.20"-36.66"
(еластични) 62 cm 24.18" L
70-86 cm
(еластични)
27.30"-33.54"
(еластични)
84-110 cm
(еластични)
32.76"-42.90"
(еластични) 62 cm 24.18" XL
74-90 cm
(еластични)
28.86-35.10"
(еластични)
88-114 cm
(еластични)
34.32"-44.46"
(еластични) 62 cm 24.18"
1.Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од под сликите.
2.Внимание : ве молиме игнорира ознака големина доаѓа со крпа. Ознаката големина понекогаш може да биде поголем од нашиот опис на големината бидејќи тие се за Кинески. Ние сме 1 или 2 димензии помали од Европскиот и Американскиот народ.
3.Ве молиме овозможи 1-3cm(1 инч) се разликува поради прирачник за мерење.

Детали

Големина:
M, L, XL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Стил:
Моден
Силуета:
Молив
Број На Модел На:
S1005
Бренд Име:
NEOPHIL
Шаблон Тип:
Леопард
Материјал:
Најлон,Spandex,Памук,Полиестер
Половината:
Империја
Декорација:
Никој
Сезоната:
2017 Пролет Лето Есен Зима
Големина:
M L XL
Патент:
Назад Патент
Сплит:
назад сплит
Стил:
Секси Мода Тенок Водат Bodycon Заврши Цевка Гроздобер Ретро
Шема:
Цвет Флорални Леопард Печатење
Свеж

Избор на клиенти