.

.

New
100pcs/многу DIN912 M6*40 Нерѓосувачки Челик А2 Хексадецимален Socket Head Кап Завртки

100pcs/многу DIN912 M6*40 Нерѓосувачки Челик А2 Хексадецимален Socket Head Кап Завртки

DEN 1946.40

Стока
Достапно.


Големина : M6-1. Ако тежината на секоја над 2 KG, ние може да се одвои неколку пакување за вашиот испорака или бесплатен превозот од Федекс/UPS/DHL/ЕМС. Цел износ над 300 ќе биде бесплатен превозот од Федекс/UPS/DHL/ЕМС. Конечно, ви посакуваме среќен шопинг. За Квалитетот на Сите линии за производство на соодветна контрола на квалитетот и QA/КК инспектори работат самостојно.
Ова е за една кеса на 100 парчиња на DIN912 Нерѓосувачки Челик А2
Хексадецимален Socket Head Кап Завртки. Ние имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.0 Тема Теренот x 40mm Долго) Метрички стандардна Спецификација на Завртки должината не вклучува главата. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив. Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, Пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Ве молиме да го купат со вашата доверба. Нашите производи се одобрени Ro HS,WEEE certifica Ако сакате да се купи други големина или која било друга број на пакување на производи кои не се во нашата продавница,ве Молиме контактирајте со нас Пакет Пакување Стил : Едноставен пакет или ОЕМ пакет Испорака Брод надвор од 2 до 5 работни дена по плаќање на Соодветна пониска царинска вредност е прифатена да се напише на комерцијална фактура за да се избегне плаќање данок за увоз на купувачот.

Детали

is_customized:
Yes
Бренд Име:
Junter
DIY Материјали:
Металугрија
Свеж

Избор на клиенти