.

.

New
304 Нерѓосувачки Челик Круг Пан Глава, Рамна Опашката Само Тапкање Филипс Дрвени Завртки Гром M3*4/5/6/8/10/12/16 Фабрика Онлајн Трговија На Големо

304 Нерѓосувачки Челик Круг Пан Глава, Рамна Опашката Само Тапкање Филипс Дрвени Завртки Гром M3*4/5/6/8/10/12/16 Фабрика Онлајн

DEN 264.00

Стока
Достапно.


Има позитивни и негативни tolerances, особено оние кои се грижат многу туп, на завртката референтна големина составен од D * L (дијаметар * должина) не содржат должината на главата Единица : mm Спецификации Модел Глава дијаметар на Главата дебелина М2 * 6 1.4 3.3 М2 * 8 1.4 3.3 М2.2 * 8 3.7 1.6 М2.6 * 6 4.2 1.6 М2.6 * 8 4.2 1.6 М2.6 * 10 4.2 1.6 М2.6 * 12 4.2 1.6 М3 * 6 5.3 1.9 M3 * 8 5.3 1.9 M3 * 10 5.3 1.9 M3 * 12 5.3 1.9 M3 * 14 5.3 2.0 M3 * 16 5.3 2.0 М4 * 8 6.7 2.5 М4 * 10 6.7 2.5 M 4 * 12 6.7 2.5 М4 * 16 6.7 2.5 М5 * 12 9.0 3.5
'

Детали

Големина:
M3
Должина:
4mm 200 pieces, 5mm 150 pieces, 6mm 100 pieces, 8mm 100 pieces, 10mm 100 pieces, 12mm 100 pieces, 16mm 50 pieces
Глава Стил:
Круг
DIY Материјали:
Дрво
Пакет:
100-199Pcs
Завртка Тип:
Дрвени Завртки
is_customized:
Yes
Вози Стил:
Филипс
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Модел:
304 круг рамен опашка (вклучувајќи)
Глава тип:
Кружни
Стандарден Тип:
GB
категорија:
Само - прислушување завртки
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.010kg (0.02lb.)
Пакет Големина:
1cm x 1cm x 1cm (0.39in x 0.39in x 0.39in)
Свеж

Избор на клиенти