.

.

New
100pcs/pac M3*20 Пан Главата Филип е Само-прислушување Завртки J260b од Нерѓосувачки Челик, Дрво Завртки Бесплатен Превозот Продаде во Загуба

100pcs/pac M3*20 Пан Главата Филип е Само-прислушување Завртки J260b од Нерѓосувачки Челик, Дрво Завртки Бесплатен Превозот Продаде

DEN 121.00
DEN 127.68

Стока
Достапно.

Вашиот парцела може да бидат одложени од страна на огромен парцели за пост,па тие процес полека отколку нормално.
Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви. Ако ви е потребна за следење на број, ќе треба да ми каже, и плаќаат екстра $1.
Објектот што го опишува : 5 ѕвезди
комуникација : 5 ѕвезди
Превозот Брзина : 5 ѕвезди.)
3 : Unwished производ се враќа ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е ист како состојба како што ние ги испраќаат. Замена/Exchange/Наплата :
Ве молиме проверете ги пакет и предмети внимателно по добивањето.
4 : Други земји : 15-55 работни дена. Ве молиме да се разбере! Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испратени надвор од понеделник или следниот работен ден. Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад.
1 : во САД се : 10-39 работни дена.Ние ќе го реши до тоа што секој клиент задоволни во разумен начин.
Приближната превозот времето во различни земји подолу е само за ваша информација само, што се проценува, не се гарантира.
Време на испорака само за референца.
1 : да ја прифатиме размена или да го замени во 14-30 дена за неисправни објект Или ако сте го добиле погрешен точка.
Ако тоа е надвор од акциите,ние треба малку време за да ја процес и ние ќе го напушти известување или пораки за тоа.
Превозот :
Ние ќе брод од парцели во 3 дневна по плаќање одобрени.

Детали

DIY Материјали:
Дрво
Глава Стил:
Пан
Број На Модел На:
J260b
is_customized:
Yes
Пакет:
200-299Pcs
Завртка Тип:
Само-прислушување Завртки
Димензии:
М3*20
Вози Стил:
Филипс
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Свеж

Избор на клиенти