.

.

New
10pcs/многу DIN7991 М5*8 Нерѓосувачки Челик А2 Рамен Socket Head Кап Завртки

10pcs/многу DIN7991 М5*8 Нерѓосувачки Челик А2 Рамен Socket Head Кап Завртки

DEN 172.32

Стока
Достапно.

Цел износ над 300 ќе биде бесплатен превозот од Федекс/UPS/DHL/ЕМС.8 Тема Теренот х 8мм Долго) Метрички стандардна Спецификација на Завртки должината вклучуваат главата.
Големина : M5-0. Конечно, ви посакуваме среќен шопинг.8 х 8мм
(5mm Дијаметар x 0. За Квалитетот на Сите линии за производство на соодветна контрола на квалитетот и QA/КК инспектори работат самостојно. Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, Пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Нашите производи се одобрени Ro HS,WEEE certifica Ако сакате да се купи други големина или која било друга број на пакување на производи кои не се во нашата продавница,ве Молиме контактирајте со нас Пакет Пакување Стил : Едноставен пакет или ОЕМ пакет Испорака Брод надвор од 2 до 5 работни дена по плаќање на Соодветна пониска царинска вредност е прифатена да се напише на комерцијална фактура за да се избегне плаќање данок за увоз на купувачот. Достапни Големина : M5*6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50, 55, 60, 65, 70, 80mm Нашата Услуга Најдобар Квалитет и Најдобра Услуга за сите На тежина и големина на пакувањето во Детали за Производот е за повикување само,на специфичен вид преовладува. Ние имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.

Детали

is_customized:
Yes
Бренд Име:
Junter
DIY Материјали:
Металугрија
Свеж

Избор на клиенти