.

.

New
10pcs/многу DIN7991 M6*60 Нерѓосувачки Челик А2 Рамен Socket Head Кап Завртки

10pcs/многу DIN7991 M6*60 Нерѓосувачки Челик А2 Рамен Socket Head Кап Завртки

DEN 383.52

Стока
Достапно.

Конечно, ви посакуваме среќен шопинг. Цел износ над 300 ќе биде бесплатен превозот од Федекс/UPS/DHL/ЕМС. Нашите производи се одобрени Ro HS,WEEE certifica Ако сакате да се купи други големина или која било друга број на пакување на производи кои не се во нашата продавница,ве Молиме контактирајте со нас Пакет Пакување Стил : Едноставен пакет или ОЕМ пакет Испорака Брод надвор од 2 до 5 работни дена по плаќање на Соодветна пониска царинска вредност е прифатена да се напише на комерцијална фактура за да се избегне плаќање данок за увоз на купувачот.Ве молиме да го купат со вашата доверба.
Големина : M6-1.0 х 60mm
(Пречник од 6mm x 1.
Ова е за една кеса на 10 парчиња на DIN7991 Нерѓосувачки челик А2 Рамен Socket Head Кап Завртки.0 Тема Теренот 60mm x Долго) Метрички стандардна Спецификација на Завртки должината вклучуваат главата. Ако тежината на секоја над 2 KG,ние може да се одвои неколку пакување за вашиот испорака или бесплатен превозот од Федекс/UPS/DHL/ЕМС. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив. Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, Пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. За Квалитетот на Сите линии за производство на соодветна контрола на квалитетот и QA/КК инспектори работат самостојно.

Детали

is_customized:
Yes
Бренд Име:
Junter
DIY Материјали:
Металугрија
Свеж

Избор на клиенти