.

.

New
5*10мм никел позлатен чикаго завртка (100pcs/многу)

5*10мм никел позлатен чикаго завртка (100pcs/многу)

DEN 222.00
DEN 246.72

Стока
Достапно.


големина : 5*10мм
материјал : челик со никел позлатен
Имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас онлајн,ви благодарам многу !
Цртеж :
Фабриката Покажува :
Пакет Покажува :

Детали

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
5*10
Материјал:
челик со боја цинк, обложени
Големина:
5mm
legnth:
10
Стандард:
чикаго завртка
време на испорака:
5days до 7 дена
Пакување:
поли со торба
испорака начини:
од express
Оригиналното Место:
шенжен
По завршувањето:
сребрена боја
MOQ:
100pcs
Свеж

Избор на клиенти