.

.

New
300 Парчиња 2# Око Pin Кука Дрво Завртка Отворот

300 Парчиња 2 Око Pin Кука Дрво Завртка Отворот

DEN 652.80

Стока
Достапно.


300 Око Pin Кука Дрво Завртка Отворот
Материјал : Железо (Поцинкуван)
Големина : 2# (погледнете подолу на сликата за детали)
Пакетот вклучува :
300 око иглички

Детали

Број На Модел На:
2#
DIY Материјали:
Дрво
Свеж

Избор на клиенти