.

.

New
100 Парчиња 5# Око Pin Кука Дрво Завртка Отворот

100 Парчиња 5 Око Pin Кука Дрво Завртка Отворот

DEN 585.60

Стока
Достапно.


100 Око Pin Кука Дрво Завртка Отворот
Материјал : Железо (Поцинкуван)
Големина : 5# (погледнете подолу на сликата за детали)
Пакетот вклучува :
100 око иглички

Детали

Број На Модел На:
5#
DIY Материјали:
Дрво
Свеж

Избор на клиенти