.

.

New
15pcs/Многу Метрички Навој M8x30mm Нерѓосувачки Челик Хексадецимален Socket Set Копачка Завртка со Рамна Глава Сосема Нов

15pcs/Многу Метрички Навој M8x30mm Нерѓосувачки Челик Хексадецимален Socket Set Копачка Завртка со Рамна Глава Сосема Нов

DEN 308.00
DEN 330.72

Стока
Достапно.

Објектот со бидат испратени во 48hours по целосна уплата Ние ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail.
Услови за Продажба на Увозни давачки,даноци и chargee не се вклучени во цената или превозот надомест. Па се чувствуваат слободни да контакт. answer : ___________________________ Note : Бразил . Ви благодариме И среќно!
.
Услуги на клиентите, Ние сме тука да ви помогне со вашиот производ прашања, цел статус и се враќа. Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. Нашата посветеност да ви е за да се одговори на вашите e-mail во рок од 24 часа, викенд во рок од 48 часа. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор.Постојат пријави се на купувачот responsibity ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена. Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации. Негативни повратни информации не реши ништо.
Повратни информации Откако сте ги добиле вашите објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети.

Детали

is_customized:
Yes
Бренд Име:
PAWZYQ
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
DIN913---M8x30
Свеж

Избор на клиенти