.

.

New
100pcs/многу DIN912 од не ' Рѓосувачки Челик 304 М1.6 Капа на Главата Хексагонални Штекер Завртка Должина =3мм--20mm

100pcs/многу DIN912 од не ' Рѓосувачки Челик 304 М1.6 Капа на Главата Хексагонални Штекер Завртка Должина =3мм--20mm

DEN 252.00

Стока
Достапно.

DIN912 од не ' Рѓосувачки Челик 304 М1.6(d) Капа на Главата Хексагонални Штекер Завртка
d=M1.6 L=3мм20mm
'

Детали

Големина:
M1.6
Должина:
4mm, 3mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm, 12mm, 14mm, 18mm, 20mm, 16mm
Број На Модел На:
М1.6
Вози Стил:
Хексадецимален Socket
Пакет:
100-199Pcs
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Завртка Тип:
Машина Завртки
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Глава Стил:
Хексадецимален Socket Head
Материјал:
Не ' рѓосувачки челик 304
MOQ:
100pcs
Пакет:
ПЛАСТИЧНА КЕСА+ КАРТОН
Свеж

Избор на клиенти