.

.

New
Титаниум завртки M5x8 Пан главата Philipps возачот JIS 1111 Ti GR2 Полиран 10 компјутери

Титаниум завртки M5x8 Пан главата Philipps возачот JIS 1111 Ti GR2 Полиран 10 компјутери

DEN 124.80

Стока
Достапно.


Имаме JIS 1111 Титаниум завртки M5x8 M5x10 M5x12 M5x16 M5x20 во парк,Пан главата,2# Филипс возачот,Ti GR2,Обична.
Примероци се Титаниум завртки M5x8
Ве молиме да ја плати откако ќе се ажурира на вкупниот износ, ако цел повеќе.

Детали

Пакет:
Под 50Pcs
Глава Стил:
Пан
Број На Модел На:
JMP M5x8 ФИЛ Ti GR2
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Завртка Тип:
Машина Завртки
Вози Стил:
Филипс
2# Филипс Возачот:
Пан Глава
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти