.

.

New
Титаниум завртки M4x6 DIN 912 Socket Head хексадецимален 3.0 Возачот Полиран 10 компјутери

Титаниум завртки M4x6 DIN 912 Socket Head хексадецимален 3.0 Возачот Полиран 10 компјутери

DEN 134.40

Стока
Достапно.


Ние нудиме М4 Титаниум завртки.
Имаме DIN 912 Titanim завртки M4x6 M4x8 M4x10 M4 X12 M4x16 M4x20 во парк,Приклучок за Купот на Главата,Knurled главата со TI GR2 ЛОГОТО,Хексадецимален 3.0 возачот,Ti GR2.
Sampes се DIN 912 Титаниум завртки M4x6
Ве молиме изберете соодветен начин на испорака погоре за вашата нарачка
и ја плати откако ќе се ажурира на товар.

Детали

Вози Стил:
Хексадецимален Socket
Пакет:
Под 50Pcs
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Завртка Тип:
Машина Завртки
Број На Модел На:
DMC M4X6 S3 Ti GR2
Глава Стил:
Чашката Капа На Главата
Приклучок за Купот на главата:
Хексадецимален 3.0 возачот
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти