.

.

New
20PCS M3*12 Црвена Боја алуминиумски knurled Палецот рака ги заостри завртка

20PCS M3*12 Црвена Боја алуминиумски knurled Палецот рака ги заостри завртка

DEN 448.00
DEN 527.52

Стока
Достапно.


Црвената алуминиумска knurled Палецот рака ги заостри завртка
Големина : M3 X12(L)
Нашата фабрика се повеќе од десет години искуство во hardwares,ве молиме со неа со вас доверба.
Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса,ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е десно.
Ако ви треба друг вид производ, може да не најдете во нашата продавница,ве молиме контактирајте ме директна или да испратите порака до мене, ќе реагираат на вас во 3 часа.
ви благодариме за посетата на нашата продавница.надевам дека ќе се видиме повторно.

Детали

is_customized:
Yes
Вози Стил:
Никој
Материјал:
Алуминиум
Завртка Тип:
Машина Завртки
DIY Материјали:
Металугрија
Пакет:
50-99Pcs
Број На Модел На:
М3*12
Глава Стил:
Станот
Свеж

Избор на клиенти