.

.

New
100pcs/број 5*20mm заслепувачки Пост завртка со златна Боја месинг позлатен

100pcs/број 5*20mm заслепувачки Пост завртка со златна Боја месинг позлатен

DEN 383.52

Стока
Достапно.


5*20mm заслепувачки Пост завртка со златна Боја месинг позлатен

Детали

Материјал:
Челик
Пакет:
100-199Pcs
Вози Стил:
Филипс
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
М5*20
Глава Стил:
Круг
Завртка Тип:
Чикаго Завртки
Свеж

Избор на клиенти