.

.

New
50pcs/многу BSOS-М2 М2.5 М3 М4 M5 M6*L PEM Слепи дупка ќор-сокак не ' Рѓосувачки Челик А2 PEM BSOS

50pcs/многу BSOS-М2 М2.5 М3 М4 M5 M6*L PEM Слепи дупка ќор-сокак не ' Рѓосувачки Челик А2 PEM BSOS

DEN 518.00
DEN 576.00

Стока
Достапно.


Здраво пријател,
Ви благодариме за вашата нарачка. Ве молам оставете ме вашиот E-mail, ако е можно.
Дека ќе ми помогнат за да го добиете во контакт со вас ако има било каков проблем со нарачката.
BSOS-М2 М2.5 М3 М4 M5 M6*L
PEM Слепи дупка ќор-сокак не ' Рѓосувачки Челик А2 PEM BSOS

Детали

навој дијаметар:
М2, М2.5, М3, М4, М5, M6
Должина:
3mm, 4mm, 5mm, 6mm, 7mm, 8mm, 9mm, 10mm, 11mm, 12mm, 13mm, 14mm, 15mm, 16mm, 17mm, 18mm, 19mm, 20mm, 22mm, 25mm, 30mm, 35mm, 40mm
Бренд Име:
RYBZJ
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
М2 М2.5 М3 М4 M5 M6*L
is_customized:
Yes
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Свеж

Избор на клиенти