.

.

New
Мажите Широк Скелет рачно изработени Заврши Хривнија Висок Квалитет Вистинска Кожа Хривнија & Алка Хип рачно изработени Мажите Додатоци H1968G

Мажите Широк Скелет рачно изработени Заврши Хривнија Висок Квалитет Вистинска Кожа Хривнија & Алка Хип рачно изработени Мажите

DEN 384.00
DEN 766.56

Стока
Достапно.

Голема количина цел може да трае повеќе денови за да го подготви.
*Време на испорака на DHL/Федекс/Aramex : 3-8 дена. Многу висок квалитет уникатни модни дизајни ќе бидат објавени на тука со конкурентна цена од сега па натаму. Голема количина цел може да трае повеќе денови за да го подготви. Ви благодарам многу!
. За било какви причини не сте задоволни со нарачки, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации или отворен спор.
Нашите производи се направени со најдобри жолта вистински злато/платина позлатен техника и одличен занает, нормално, нема да исчезнат во 2 години.
Стандарден пакет е како на следната слика.
Чувајте ги вашите накит повеќе permant со следниве аспекти :
Почитувани купувачи, ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.Ви благодариме!
1, проблеми со Квалитетот : Ако производите не се исти како нашите опис или скршени во транзит, ве молиме да ги јасно фотографии во 7 дена откако ќе се примени и испрати слики со цел порака. Ви благодариме за вашата поддршка!
Почитувани купувачи, доколку постои било каков проблем во врска со нашите производи откако ги добиваат, ве молиме контактирајте со нас веднаш и да ни покаже слики од проблемот.Ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок во таа ситуација. Ако треба подарок кутија,ве молиме контактирајте со нас и плати дополнителни трошоци ($1-$3/компјутери).ТОПЛА ПРОДАЖБА
Рачно изработени Вистинска Кожа заврши хривнија
zirco Стил : мода накит , заврши хривнија Материјал : висок квалитет вистинска кожа, 316 L не ' рѓосувачки челик Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Повод : ангажирање /годишнината /партија/ подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 нараквица, хартија картичка, OPP вреќа, свила торбичка (дар) на Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната средина
Бесплатен превозот за сите нарачки.

Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Хип/Рок
Пол:
Мажи
Бренд Име:
GPUNK
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Метал
Должина:
21cm
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Скелетот
Нараквици Тип:
Заврши Нараквици
Синџир Тип:
заврши хривнија
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
H1968G
Должина:
Resizable
Унисекс:
заврши хривнија
Свеж

Избор на клиенти