.

.

New
трговија на големо Барок Природни свежа вода бисер хривнија црна, кафеава кожа 20pcses/многу модни жените jewerly секојдневен freeshipping

трговија на големо Барок Природни свежа вода бисер хривнија црна, кафеава кожа 20pcses/многу модни жените jewerly секојдневен

DEN 5712.00

Стока
Достапно.


природни свежа вода бисер хривнија
барок
бисер големина : за 10ММ
lenth : нормален lenth за 20 CM
постојат некои дупка или дамки на површината бисер
20pces/многу микс цел
ако сакате да имаат во 1 вид на боја,ве молиме контактирајте со нас

Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Повик/Спортски
Пол:
Жените
Бренд Име:
miyi
Бисер Форма:
Нередовните
Материјал:
бисер
Должина:
20cm
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Нараквици Тип:
Заврши Нараквици
Затворач Тип:
Круг
Метали Тип:
Никој
Свеж

Избор на клиенти