.

.

New
сива микс семе мушка 5 дели хривнија

сива микс семе мушка 5 дели хривнија

DEN 530.00
DEN 624.00

Стока
Достапно.


Повратни информации :
1) Вашата Повратна информација е навистина го цениме за нас, ве молиме да потрае неколку секунди да
остави голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, благодарам
толку многу!!
2) Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине neutra(3 ѕвезди)или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние нудиме целосна наплата за вас, ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт : Ние не се обиде да одговори што е можно побрзо .Но, ве молам да се овозможи одложување на одговорот за не-бизнис време. Ние ќе бидеме среќни да одговориме на секое прашање може да имате, па ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.

Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Должина:
16cm
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Бренд Име:
JTJACKTU
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
jt
Нараквици Тип:
Заврши Нараквици
Свеж

Избор на клиенти