.

.

New
праска слепи Луксузни модни класичната розова dodechedron пурпурна квалитет везени крпа завеса прилагодите Ролетни

праска слепи Луксузни модни класичната розова dodechedron пурпурна квалитет везени крпа завеса прилагодите Ролетни

DEN 6293.00
DEN 6624.00

Стока
Достапно.

Важно
Завеса големина ќе биде за 2 пати на големината на прозорецот кога ќе се примени тоа ,
тоа е да се каже, ако прозорецот е 1 метар (40 инчи) широк,
завеса ќе биде околу 2 метри (80 инчи) широк е потребно.5 метри Купи 5 метри
прозорецот ширина : 3.15 /инчен
home апликација shalian Квалитет предиво обоена жакард завеса модни луксузни стил прекрасни pleat мода Завеси дома текстил US$ 88.

Детали

боја:
Виолетова
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Бренд Име:
POLIS
Техника:
Ткаени
Употреба:
Дома,Хотел,Кафе,Канцеларија
Шема:
Предиво Обоена
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Шаблон Тип:
Бескрајни
Стил:
Жакард
Локација:
прозорецот
Материјал:
Voile Ткаенина
Формат:
Скала Појас
Функција:
Декорација + Целосна Светлина Засенчување
Применливи Прозорец Тип:
Француски Прозорецот
Тип:
Тока/Цевка Завеса
Инсталација Тип:
Вграден-во
Број На Модел На:
TT011
Тип:
Општи Pleat, Valance Завеса, Рамни Valance, Мавтајќи Valance
Применливи Прозорец Тип:
Заливот Прозорец, Octagonal, Француски Агол На Прозорецот, Крива Прозорец, Други
Функција:
Декорација + Целосна Светлина Засенчување
Материјал:
Крпа Завеса + Voile Завеса, Полиестер / Памук, 100% Полиестер
Состојка:
Organza, Спојувајќи
Шаблон Тип:
Геометриски, Други
Стил:
Новата Класична/Пост-модерни
Тип На Производ:
Со Други Предмети За
Функција:
Blackout, Изолирани
Свеж

Избор на клиенти