.

.

New
Кинески планините Модерна Луксузна 3D Завеси за Постелнина соба Дневна соба Хотел Канцеларија Drape Cortinas Tapestry Дома Декоративни

Кинески планините Модерна Луксузна 3D Завеси за Постелнина соба Дневна соба Хотел Канцеларија Drape Cortinas Tapestry Дома Декоративни

DEN 3999.00
DEN 6777.60

Стока
Достапно.


завесата е прилагодена произведуваат откако ќе поставите цел, треба да се земе 3-4 дена да ја испратите. Големина (Wx H) и Износ : Широк 180cm x Висина 220cm(вклучува една парче, а моделот е завршен ) Широк 200cm x Висина 180cm (вклучува една парче, а моделот е завршен ) Широк x 220cm Висина 180cm (вклучува една парче, а моделот е завршен ) Широк 230cm x Висина 240cm (вклучува две парчиња, 2pieces* wide115*Height240cm, лево и десно како на сликата) Широк 260cm x Висина 240cm (вклучува две парчиња, 2pieces* wide130*Height240cm, лево и десно како на сликата) Широк 264cm x Висина 265cm (вклучува две парчиња, 2pieces* wide132*Height265cm, лево и десно како на сликата) Широк 300cm x Висина 265cm (вклучува две парчиња, 2pieces* wide150*Height265cm, лево и десно како на сликата) Широк 320cm x Висина 265cm (вклучува две парчиња, 2pieces* wide160*Height265cm, лево и десно како на сликата) Широк 360cm x Висина 265cm (вклучува две парчиња, 2pieces* wide180*Висина 265cm, лево и десно како на сликата) 1 cm = 0.
Мерење
Производ вистински пукање во продавница

ПОДАРОК Марами
Добрата вест
Сега се купи објект, не само што ќе уживате попусти но, исто така, може да се добие убава марами подарок. И следниот пат, ќе може да се мијат нашите постелнина поставува во машина за миење, се разбира, не е потребно да додавате сол било повеќе.
ние може да се направи на перница покријат истата шема како завеса, ако треба, ве молиме контактирајте со нас на прво место.
Љубезно потсетување :
Завесата е свилен, Избегне перење со остри предмети.

Детали

Големина:
W180cm H220cm, W200cm H180cm, W220cm H180cm, W230cm H240cm, W260cm H240cm, W264cm H 265cm, W300cm H265cm, W320cm H265cm, W360cm H265cm
Локација:
прозорецот
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
CV-1128
Употреба:
Болница,Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Бренд Име:
IvaRose ДОМА ТЕКСТИЛ
Инсталација Тип:
Вграден-во
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Тип:
Завесата
Формат:
јаже
Техника:
Ткаени
Шаблон Тип:
Сценско
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Функција:
Blackout
Шема:
Печатени
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Материјал:
Полиестер
Функција:
Украсни завеси,Производители на Продажбата, Кинески завеса
превозот:
Брза испорака како што Fexdex UPS, TNT DHL и сл.
Користење на:
Дневна соба Постелнина соба, Кујна соба Студија соба
За луѓето:
Возрасни/Деца/Момчиња/Деца
Свеж

Избор на клиенти