.

.

New
3D Затемнување на Прозорецот Завеси Зелена боја За Tapestry Ѕид Декоративни Постелнина соба Дневна соба Студија соба Drapes Cortinas

3D Затемнување на Прозорецот Завеси Зелена боја За Tapestry Ѕид Декоративни Постелнина соба Дневна соба Студија соба Drapes Cortinas

DEN 3999.00
DEN 6777.60

Стока
Достапно.

И следниот пат, ќе може да се мијат нашите постелнина поставува во машина за миење, се разбира, не е потребно да додавате сол било повеќе.
Испорака : Ние ќе брод тоа во рамките на 24hours, со ТНТ, Fedex, UPS-от, DHL, EMS. и ќе добиете заврши sewed завеси со куки.
Функција : 100% сосема нов и висок квалитет, сенчење го оценувате околу 90%. Ние ќе го направи завеси, токму како на вашите барања
За руски Клиенти, pls љубезно ве молиме да го КОРИСТИТЕ ВАШИОТ ПОЛНО ИМЕ на место со цел, ви благодариме
Таму може да се slightliy разликата во бојата малку, бидејќи на компјутерски монитор settings.
Висок квалитет сенка ткаенина, може ефикасно да се спречи ултравиолетови
3d дигитална реактивен печатење, животната средина и здравјето, не исчезнат, долго-траен светла боја. Ако купите две парчиња објект во мојата продавница, можете да добиете две парчиња.
Оваа завеси е за шиење заврши , Вклучуваат куките и прстени .
Ткаенината е свилен кога ќе се мијат тоа ве молиме да се избегне тешко. Материјал : Полиестер затемнување ткаенина густина на 230g/м2 Карактеристики : Blackout, Анти-УВ, Спречување на Бучава, Спречување на зрачење Печатење : 3d Дигитална реактивен печатење, не исчезнат, минатата светли бои.Методи за плаќање(сите кредитна картичка плаќање ќе оди преку Зачувам) : откако ќе го купи објектот, е-маил со исходот на постапката ќе се испрати до вашата цел е-маил адреса.
Ширина мерење метод
Висина мерење метод
Куки висат процес е поубаво и Повеќе од три-димензионални.

Детали

Големина:
W180cm H220cm, W 200cm H180cm, W220cm H180cm, 230cmW 240cmH, 260cmW 240cmH, W264cm H 270cm, W300cm H270cm, W320cm H270cm, W360cm H270cm
Локација:
прозорецот
Стил:
Модерна
Употреба:
Болница,Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Бренд Име:
IvaRose ДОМА ТЕКСТИЛ
Инсталација Тип:
Вграден-во
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Шаблон Тип:
Растенијата
Тип:
Завесата
Формат:
јаже
Техника:
Ткаени
Број На Модел На:
CV-1077
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Функција:
Blackout
Шема:
Печатени
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Материјал:
Полиестер
Функција:
Украсни завеси,Производители на Продажбата, Кинески завеса
превозот:
Брза испорака како што Fexdex UPS, TNT DHL и сл.
Користење на:
Дневна соба Постелнина соба, Кујна соба Студија соба
Свеж

Избор на клиенти