.

.

New
Senisaihon 90% Затемнување Завеси Европа 3D Крем Husky куче Шема Ткаенина Прозорецот на Спалната соба Завеса за Дневна Соба Кафе Hote

Senisaihon 90% Затемнување Завеси Европа 3D Крем Husky куче Шема Ткаенина Прозорецот на Спалната соба Завеса за Дневна Соба Кафе

DEN 2473.00
DEN 4054.08

Стока
Достапно.

Должина : Слободно да ја прилагодите, поголема од 2.Не ја прими стоката, или некои проблеми?
Контактирајте со нас за делумно /целосно враќање на средствата по потврди проблем едни со други.
• Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Повратни информации. Не се Вклучени : Tieback/Tassle/монистра.
Ако имате железо, тоа ќе биде подобро. Не кајгана и средни за железо 160 степени. 9-20 дена да руската со SPSR / CDEK Русија Линија
1.Како да се мијат завеса?
Бидејќи завесата може да се исцеди во транзит, тоа ќе биде не е многу мазни како на сликата. Изберете Завеса Стил :
5. 5-10 дена пакет за повеќе од 2 кг , употреба на курирската служба DHL/UPS-от . Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен. Ве молиме перење одделени
од други ткаенини.

Детали

Големина:
W75 X L166cm X 2PCS, W75 X L220cm X 2PCS, W100 X L220cm X 2PCS, W100 X L250cm X 2PCS, W110 X L180cm X 2PCS, W135 X L220cm X 2PCS, W135 X L250cm X 2PCS, W135 X L270cm X 2PCS, W150 X L250cm X 2PCS, W150 X L270cm X 2PCS, W180 X L250cm X 2PCS, W180 X L270cm X 2PCS
Обработка:
1. Grommet врвот, 2. Куки врвот, 3. S - Куки врвот
Шаблон Тип:
Цртан филм
Локација:
прозорецот
Стил:
Европа
Употреба:
Болница,Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Број На Модел На:
П.Н.Е.-084
Бренд Име:
Senisaihon
Инсталација Тип:
Вграден-во
Материјал:
Полиестер / Памук
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Тип:
Општи Pleat
Техника:
Ткаени
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Функција:
Blackout
Шема:
Печатени
Формат:
Скала Појас
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Свеж

Избор на клиенти