.

.

New
Единствен Европски Стил 3d Завеси За Дневна Соба Прозорец Декорација Кактус Шема Печатени Завеси Детска Спална соба 0197

Единствен Европски Стил 3d Завеси За Дневна Соба Прозорец Декорација Кактус Шема Печатени Завеси Детска Спална соба 0197

DEN 1836.00
DEN 2781.60

Стока
Достапно.


Бесплатни S hipping 2015 Нов Цртан филм Затемнување 3 D завеса hello kitty Современото Живеење Соба ЉУБОВ 064
завеса hello kitty
Pls прочитате описи внимателно пред цел.
1. Цената вклучува за еден сет.
2. Секое парче големина : 100 см ширина x 250 см (Должина).140 см ширина x 250 см (Должина).
180 см ширина x 250 см (Должина). 220 cm ширина x 250 см (Должина).
3. Засенчување Го Оценувате : 40%-70%, Состојка : Меша.
4. Tiebacks, tassels, монистра не се вклучени во цената.
5.Завеси за Метал Grommet Врвот завеси.
6.Не иста цел, бојата ќе бидат различни。

Детали

Големина:
W140CM X H250CM, W180CM X H250CM, W220CM X H250CM
Обработка:
Кука, Род Џеб, Се Повлече Pleated Лента, Метал Grommet Врвот
Локација:
прозорецот
Стил:
Модерна
Материјал:
Полиестер / Памук
Употреба:
Кафуле,Хотел,Дома
Шаблон Тип:
Растенијата
Тип:
Завесата
Формат:
јаже
Применливи Прозорец Тип:
Француски Прозорецот
Број На Модел На:
MO0197
Техника:
Ткаени
Инсталација Тип:
Надворешноста Инсталација
Бренд Име:
П. granatum
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Шема:
Печатени
Функција:
Translucidus (Засенчување Го Оценувате 41%-85%)
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Име на производ:
завеса апстракт
Стоки потекло:
кинески завеси
Состојка:
спојувањето
Тип На Објект:
Завеси
Свеж

Избор на клиенти