.

.

New
Медитерански Шуми растенија Зелена класичен Вратата Завеса Лен Tapestry Студија Спалната соба Насловна Оркестарот Спална соба, Кујна Завеса

Медитерански Шуми растенија Зелена класичен Вратата Завеса Лен Tapestry Студија Спалната соба Насловна Оркестарот Спална соба,

DEN 1116.00
DEN 1487.52

Стока
Достапно.

Производ Функција:
High-definition дигитално печатење, реактивен печатење и боење, PH вредност на 7.3, не-формалдехид, еколошка безбедност;
Природен памук, лен ткаенини, high-definition дигитално печатење, перење не исчезнат;
Совети : Ткаенина позадина е природен лен бела,не чиста бела. Производ Параметри : Големина : 85x120cm/85x90cm/ Прилагодите Материјал : Дебел Памук, Лен Помеша Производи Печатење : Душеци за еден двострано печатење Тежина : 550g/510g Pakage Inclued : 1pc Вратата Завеса 1pc Телескопски стап
Совети :
1.30 степени под температурата на водата не смее да се користи перење детергент кој содржи кајгана.
2. Тоа може да биде рака-мијат и во машина-изми
3. Тоа може да се пеглаат.

Детали

Големина:
85x90cm, 85x120cm
Бренд Име:
FUNHOM
Употреба:
Болница,Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Шаблон Тип:
Растенијата
Тип:
Цевка Завеса
Локација:
врата
Инсталација Тип:
Таванот Инсталација
is_customized:
Yes
Функција:
Translucidus (Засенчување Го Оценувате 1%-40%)
Обработка Додатоци Цена:
исклучени
Материјал:
Памук, Лен
Формат:
Пролет
Шема:
Печатени
Стил:
Медитеранот
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Техника:
Рачно изработени
Свеж

Избор на клиенти