.

.

New
Џунгла Крик 3D Димензионални Затемнување Завеси За Дневна соба Постелнина Хотел соба/Канцеларија Drapes Cotinas за дома ѕид декоративни

Џунгла Крик 3D Димензионални Затемнување Завеси За Дневна соба Постелнина Хотел соба/Канцеларија Drapes Cotinas за дома ѕид декоративни

DEN 3999.00
DEN 6777.60

Стока
Достапно.

3937008 јас nches Ако ви треба други големина, ве молам оставете ме messager ние може да се направи реклама на вашите барања. исто така, можете да кликнете на"работа" или "плати сега" копче за снимање на исходот, ако немате alixpress acount,можете да испратите пари да peraonal плаќање и испратете ја вашата адреса (вклучуваат zipcode и телефон) до мене,тогаш јас можат да испраќаат стока за вас. Материјал : Полиестер затемнување ткаенина густина на 230g/м2 Карактеристики : Blackout, Анти-УВ, Спречување на Бучава, Спречување на зрачење Печатење : 3d Дигитална реактивен печатење, не исчезнат, минатата светли бои. Ние ќе го направи завеси, токму како на вашите барања
За руски Клиенти, pls љубезно ве молиме да го КОРИСТИТЕ ВАШИОТ ПОЛНО ИМЕ на место со цел, ви благодариме
Таму може да се slightliy разликата во бојата малку, бидејќи на компјутерски монитор settings. ПАТАРИНА, Aramex,Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,e Packet.
Мерење
Висок квалитет сенка ткаенина, може да се спречи ултравиолетови
3d дигитална реактивен печатење, животната средина и здравјето, не исчезнат, долго-траен светла боја.Методи за плаќање(сите кредитна картичка плаќање ќе оди преку Зачувам) : откако ќе го купи објектот, е-маил со исходот на постапката ќе се испрати до вашата цел е-маил адреса.
Производ вистински пукање во продавница
ПОДАРОК Марами
Добрата вест
Сега се купи објект, не само што ќе уживате попусти но, исто така, може да се добие убава марами подарок.

Детали

Големина:
180cm W 220cm H, 200cm W 180cm H, 220cm W 180cm H, 230cm W 240cm H, 260cm W 240cm H, 264cm W 265cm H, 300cm W 265cm H, 320cm W 265cm H, 360cm W 265cm H
Локација:
прозорецот
Стил:
Модерна
Употреба:
Болница,Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Бренд Име:
IvaRose ДОМА ТЕКСТИЛ
Инсталација Тип:
Вграден-во
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Тип:
Завесата
Формат:
јаже
Техника:
Ткаени
Број На Модел На:
CV-299
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Функција:
Blackout
Шема:
Печатени
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Материјал:
Полиестер
Шаблон Тип:
џунгла сонцето
Функција:
Decratve завеси,Производители на Продажбата, Кинески завеса
превозот:
Брза испорака како што Fexdex UPS, TNT DHL и сл.
Користење на:
Дневна соба Постелнина соба, Кујна соба Студија соба
Свеж

Избор на клиенти