.

.

New
3D Сончево и Врнежлив Прозорец Завесите во Спалната соба Дневна Соба Drapes Домот Затемнување Завеси Хотел Sunshade Прозорец Завеса

3D Сончево и Врнежлив Прозорец Завесите во Спалната соба Дневна Соба Drapes Домот Затемнување Завеси Хотел Sunshade Прозорец

DEN 2053.00
DEN 2184.00

Стока
Достапно.

Може да се прилагоди на големината
Сенчење го оценувате околу 90%.
Материјал : Полиестер затемнување ткаенина
Печатење : 3d Дигитална реактивен печатење, може да се мијат, може да се пеглаат, не исчезнува, нема намалување.
Карактеристики : Blackout, Анти-УВ, Спречување на Бучава, Спречување на зрачење
Цел : Дневна соба - Спална соба - Office - хотели
Висок квалитет сенка ткаенина, може ефикасно да се спречи ултравиолетови, Машина Перат
Оваа завеси е за шиење заврши ,Вклучуваат куки .можете да ги користите comfortablely.
Ова е куки висат процес, повеќе од три-димензионални.

Детали

Големина:
W264cm H241cm, W300cm H270cm, W203cm H241cm, W264cm H213cm, W360cm H270cm, W203cm H160cm, W264cm H160cm, W203cm H213cm, W220cm H180cm, W320cm H270cm, W150cm H166cm
Локација:
прозорецот
Материјал:
100% Полиестер
Стил:
Европа
Бренд Име:
AhLoyalty
Функција:
Декорација + Целосна Светлина Засенчување
Употреба:
Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Тип:
Завесата
Применливи Прозорец Тип:
Француски Прозорецот
Инсталација Тип:
Таванот Инсталација
Техника:
Ткаени
Формат:
Мушка Јаже
is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Флорални
Обработка Додатоци Цена:
исклучени
Шема:
Печатени
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Свеж

Избор на клиенти