.

.

New
Пастирски Романтична Розева Роза Печати Флорални Завеси За Дневна Соба Сина Завеса Ткаенини Translucidus Tulle MY080-30

Пастирски Романтична Розева Роза Печати Флорални Завеси За Дневна Соба Сина Завеса Ткаенини Translucidus Tulle MY080-30

DEN 225.00
DEN 331.20

Стока
Достапно.


SHIPPMENT
Откако ќе го поставите цел ,Ние ќе ја испрати на производот во рок од 3-7 дена откако вашата уплата е завршен.
• Вдовица Завеси Width =2 x (Двапати на северниот пол или Песна Ширина)
• Ако вашиот прозорец завеса ширина е повеќе од 3 метри , Ние предлагаме Две Парчиња за целата завеса . Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на завесата може да биде малку поинаква од боја прикажано на фотографијата. Види слика на лево. Цената не вклучува завеса род, железнички, монистра, чипка и tieback.
Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. W= Ширина, H= Висина
4.
[xlmodel]-[фото]-[0000 ПРОИЗВОД ШОУ
[xlmodel]-[custom] Совети
1.
ЗАБЕЛЕШКА : Ако изберете стил ④ "Само Материјал" што значи дека само ќе се добие Материјал ,треба да се шие тоа во вашата сопствена земја .
Како Да Се Користи 4-Prong Кука :
[xlmodel]-[производи]-[33775]
[xlmodel]-[производи]-[33775]
[xlmodel]-[производи]-[33775]
[xlmodel]-[custom]-[35432
ПЛАЌАЊЕ
Можете да платите користејќи Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер, и така натаму. Завеса Ширина
Ние препорачуваме да изберете завеса ширина 2 пати пошироки од ширината на северниот пол или песната за да се создаде набори. Овие трошоци се на купувачите одговорност.
• Вдовица Lenght = B/C/D (До Вас )
3.
• Доколку големината не е погодна за вас, ве молиме контактирајте со нас.

Детали

Големина:
1pcs W100CM X H260CM, 1pcs W150CM X H260CM, 1pcs W200CM X H260CM, 1pcs W250CM X H260CM, 1pcs W300CM X H260CM, 1pcs W350CM X H260CM, 1pcs W400CM X H260CM, 1pcs W500CM X H260CM, 1pcs W100CM X H200CM, 1pcs W100CM X H160CM
Обработка:
Кука, Род Pocekt Процес, Само Материјал, Се Повлече Pleated Лента, Grommet Врвот
Локација:
прозорецот
Употреба:
Болница,Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Материјал:
Полиестер / Памук
Стил:
Пастирски
Тип:
Завесата
Формат:
јаже
Применливи Прозорец Тип:
Француски Прозорецот
Техника:
Ткаени
Број На Модел На:
my080
Инсталација Тип:
Надворешноста Инсталација
Шаблон Тип:
Флорални
is_customized:
Yes
Функција:
Translucidus (Засенчување Го Оценувате 1%-40%)
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Бренд Име:
AiFish
Шема:
Печатени
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Известување:
Tulle и Платно ние се продаваат одделно .
Свеж

Избор на клиенти