.

.

New
топла продажба vorhang затемнување 3d завеси облак tenda vorhang затемнување на прозорецот завеси vorhang Завеси за дневна соба постелнина соба

топла продажба vorhang затемнување 3d завеси облак tenda vorhang затемнување на прозорецот завеси vorhang Завеси за дневна соба

DEN 530.00
DEN 768.00

Стока
Достапно.

добредојдовте доаѓа! Ве молиме да се чувствуваат слободни да се провери од нашата Продавница своеволно ЕДНА ШАМИЈА ПО КУПУВАЊЕ (на декорирање монистра не се вклучени) Доаѓа Сосема нов во пластика. завеса големина е 1m широк x2.5m високи или можете да ја промените и да додадете на ширина. Наш основен крпа procssing начин е со окцето. На tulle обработка начин е кука. И кога сакате и други начини , pls ни остави порака. Забелешка : Ако сте место 2 или повеќе парчиња, pls контактирајте со нас да се потврди метри сечење начини или остави порака. На пример : можете да поставите два компјутери. Стандардната опција е 2 парчиња x 1m широк. Ако сакате 1 компјутер x2m широк. Pls ни остави порака. Ви благодариме! ние, исто така, носат многу други големини контактирајте не доколку сте заинтересирани во другите димензии! како да се изберете ја вашата големина ? 1.мерка вашиот прозорец ние препорачуваме ширина на завеси треба да биде два пати од ширината на вашиот windw. Висината може да биде иста должина до подот , или 10 см подолго од висината на вашиот прозорец 2.да се избере обработка стил ако сакате другите стилови,ве молиме да ни побара, пред да се одржи редот. ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ :

Детали

Големина:
100x250cm
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Техника:
Ткаени
Употреба:
Дома,Хотел,Во Болница,Кафе,Канцеларија
Шема:
Печатени
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Шаблон Тип:
Растенијата
Обработка:
Grommet Врвот
Стил:
Европски и Американски Стил
Локација:
прозорецот
Материјал:
damask ткаенина
Функција:
Blackout
Применливи Прозорец Тип:
Француски Прозорецот
Тип:
Завесата
Инсталација Тип:
Таванот Инсталација
Бренд Име:
CHANXIU
Формат:
no
Свеж

Избор на клиенти