.

.

New
Сопствени Направени 2x Grommet Драпериите Drape Стакло Завеса Расадник Деца Деца Соба на Прозорец за Облекување 200cm x 260cm 45 Азбука Бела

Сопствени Направени 2x Grommet Драпериите Drape Стакло Завеса Расадник Деца Деца Соба на Прозорец за Облекување 200cm x 260cm

DEN 3600.00

Стока
Достапно.


Мерка Упатување

Детали

боја:
Бела
Големина:
2*2.6, 1*1.45, 1*2.6, 1.4*2, 1.4*1.2, 2.7*2.2
Обработка:
Кука А, Кука Б, Grommet Врвот
Бренд Име:
Sofdi
Локација:
прозорецот
Стил:
Европа
Материјал:
Полиестер / Памук
Употреба:
Хотел,Дома
Применливи Прозорец Тип:
Француски Прозорецот
Техника:
Ткаени
Инсталација Тип:
Надворешноста Инсталација
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Тип:
Римската Завеса
Шема:
Печатени
Формат:
Скала Појас
Функција:
Translucidus (Засенчување Го Оценувате 41%-85%)
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Шаблон Тип:
азбука
Толеранција:
3%
Количина:
2 панели
Свеж

Избор на клиенти