.

.

New
Луксузна Континентална Везени Вила Завеса за Дневна Соба Прозорец Класичен Кралската High-end обичај завеси за Спалната соба/Кујна

Луксузна Континентална Везени Вила Завеса за Дневна Соба Прозорец Класичен Кралската High-end обичај завеси за Спалната соба/Кујна

DEN 710.00
DEN 1392.00

Стока
Достапно.

Големина на : Wзначи ширина, Lзначи Должина.) 1) Ако не постои завеса големина сакате, ние може да нарачана завеси големина сакате, ве молиме да ни даде пораки 2) Ако ви треба да ја измените должината на завеса, ве молиме да ни даде порака при поднесување на цел Должина : Слободно да ја прилагодите, Max е 2. Крпа Завеса и tulle се продаваат одделно. Овие трошоци се на купувачите одговорност 3 Кога ќе го примите пакетот ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе се обидеме да ви помогнат да се реши, ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде 5 ѕвезда фалат како награда, многу благодарен Повратни информации 1 Значи дека задоволството на клиентите е нашиот компанијата оператор на цели, ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас за прв пат, бидејќи временската разлика ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, ние ќе се обидеме да ви помогнат да се реши, ние се потпираат на е задоволството на Клиентите е успешен, ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде 5 ѕвезда фалат како награда, многу благодарни 2 Добредојдени да се распрашува за трговија на големо цена на Резервни кога ќе го примите пакетот ако имате било какви прашања ве молиме прво Време да контактирате со нас ( cn1517787735axvm ) , ние ќе ви помогнат да се реши,Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде 5 ѕвезда фалат како што е нашата награда ви Благодариме.

Детали

Големина:
1PC W100cmL250cm, 1PC W150cmL250cm, 1PC W200cmL250cm, 1PC W250cmL250cm, 1PC W300cmL250cm, 1PC W350cmL250cm, 1PC W400cmL250cm, 1PC W450cmL250cm, 1PC W500cmL250cm
Обработка:
Grommets врвот, Молив Pleat, Куки врвот
Стил:
Европа
Материјал:
Крпа Завеса + Voile Завеса
Шема:
Флорални
Употреба:
Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Тип:
Завесата
Формат:
јаже
Применливи Прозорец Тип:
Француски Прозорецот
Инсталација Тип:
Таванот Инсталација
Техника:
Ткаени
Шаблон Тип:
Флорални
Локација:
дневна соба
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
HH201702021881
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Функција:
Blackout
Бренд Име:
HQYQJJHYR
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
боја:
СЛ.
Пакет Се Вклучени:
1 парче Ткаенина Завеса или 1 парче tulle
Совети 1:
Крпа Завеса и tulle се продаваат одделно
Совети 2:
Ние suggust 2 парчиња за еден прозорец
Известување:
Tassel/Tieback/Valance не се опфатени
Апликацијата прилики:
Спалната Соба Дневна Соба И Кујна Врата, Прозорец
Типот На Прозорец:
Octagonal прозорец Bay прозорец Oriel прозорец француски прозорецот од Станот на прозорецот
Место на Потекло:
Кина
Крпа Завеса Материјал:
Жанила Полиестер
valance:
$ 40 по метар не е вклучена во цената
Свеж

Избор на клиенти