.

.

New
Луксузна 3D Завеси Drapes За Кревет соба, Дневна соба, Канцеларија, Хотел Cortinas ноќта на Вештерките черепот украс Затемнување Сенка Прозорец Завеси

Луксузна 3D Завеси Drapes За Кревет соба, Дневна соба, Канцеларија, Хотел Cortinas ноќта на Вештерките черепот украс Затемнување

DEN 3962.00
DEN 6096.00

Стока
Достапно.

Материјал : Полиестер затемнување ткаенина густина на 230g/м2 Карактеристики : Blackout, Анти-УВ, Спречување на Бучава, Спречување на зрачење Печатење : 3d Дигитална реактивен печатење, не исчезнат, минатата светли бои. Ако купите две парчиња објект во мојата продавница, можете да добиете две парчиња. исто така, можете да кликнете на"работа" или "плати сега" копче за снимање на исходот, ако немате alixpress acount,можете да испратите пари да peraonal плаќање и испратете ја вашата адреса (вклучуваат zipcode и телефон) до мене,тогаш јас можат да испраќаат стока за вас. Големина (Wx H) и Износ : Широк 180cm x Висина 220cm(вклучува една парче, а моделот е завршен) Широк 200cm x Висина 180cm (вклучува една парче, а моделот е завршен) Широк x 220cm Висина 180cm (вклучува една парче, а моделот е завршен) Широк 230cm x Висина 240cm (вклучува две парчиња, 2* wide115*Висина 240cm, лево и десно како на сликата) Широк 240cm x Висина 260cm (вклучува две парчиња, 2* wide120*Висина 260cm, лево и десно како на сликата) Широк 264cm x Висина 265cm (вклучува две парчиња, 2* wide132*Висина 265cm, лево и десно како на сликата) Широк 300cm x Висина 265cm (вклучува две парчиња, 2* wide150*Висина 265cm, лево и десно како на сликата) Широк 320cm x Висина 265cm (вклучува две парчиња, 2* wide160*Висина 265cm, лево и десно како на сликата) Широк 360cm x Висина 265cm (вклучува две парчиња, 2* wide180*Висина 265cm, лево и десно како на сликата) 1 cm = 0.
Функција : 100% сосема нов и висок квалитет, сенчење го оценувате about90%.

Детали

Големина:
W 180cm H 220cm, W 180cm H 200cm, W 220cm H 180cm, W 230cm H 240cm, W 260cm H 240cm, W 264cm H 265cm, W 300cm H 265cm, W 320cm H 265cm, W 360cm H 265cm
Употреба:
Кафе,Канцеларија,Дома,Во Болница,Хотел
Функција:
Декорација + Целосна Светлина Засенчување
Тип:
Завесата
Материјал:
100% Полиестер
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Стил:
Модерна
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Шема:
Печатени
Бренд Име:
babson
Број На Модел На:
0001-65
Инсталација Тип:
Надворешноста Инсталација
Локација:
дневна соба
Шаблон Тип:
Сценско
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Техника:
Дигитално Печатење
shiping:
Брза испорака како што Fexdex UPS, TNT DHL и сл.
За луѓето:
Возрасни/Деца/Момчиња/Childre
Користење:
Дневна соба Постелнина соба, Кујна соба Студија
Свеж

Избор на клиенти