.

.

New
Графички Геометриски Модел Завеса Ткаенина Печати Завеси за Дневна Соба Црвена Ткаенина, Завеси Чиста Зелена Tulle Cortina Став 2 Sala

Графички Геометриски Модел Завеса Ткаенина Печати Завеси за Дневна Соба Црвена Ткаенина, Завеси Чиста Зелена Tulle Cortina Став

DEN 382.00
DEN 552.96

Стока
Достапно.

Обработка Начин :
Совети : 1. Цената НЕ вклучува завеса род, железнички, чипка, монистра и завеса tieback.
* Наша цел е 100% позитивни повратни информации и 100% клиент satisfication.Големина на : Wзначи ширина, Lзначи Должина. П дали постои следење на број за мојот објект? A : Да, ние може да се даде на следење на број за да ви откако цел беше испратена надвор, а вие може да добиете детали цел статус под вашата нарачка детали.
Да научат како да се плати со кредитна картичка .
Контакт со нас на :
* Ние ќе бидеме среќни да одговориме на сите прашања може да имате, ве молиме да бидат слободни да контакт. Сите предмети се за вистинска снимање.
Да научат како да се плати со други начини. Под посебни околности , ние ќе го напише според вашето барање , па еве ние НЕ може да ГАРАНТИРА нема даночни давачки, бидејќи тоа зависи од вашата земја е политика. Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
* Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. * Порака Трговец : )
. Завеса и tulle се продава одделно!
2. Ние прифаќаме Нарачана.
Научете како да го плаќаат со Банкарски Трансфер,
Научете како да го плаќаат со Western Union ® , .Цената е САМО за 1 парче завеса или tulle .
П : Дали цената вклучува завеса додаток?
A : Нема.Должина : Слободно да ја прилагодите, Max е 2.
П : Дали треба да се плати за даноци? A : се Должи на царинење, Општо Ние напишете ја прогласи вредност 5-25 долари.

Детали

Големина:
1piece W100cmxL260cm, 1piece W150cmxL260cm, 1piece W200cmxL260cm, 1piece W250cmxL260cm, 1piece W300cmxL260cm, 1piece W350cmxL260cm, 1piece W400cmxL260cm, 1piece W500cmxL260cm
Обработка:
Кука, Род џеб, Само материјал, се Повлече Pleated Лента, Прстен Процес
Употреба:
Кафе,Дома,Хотел
Тип:
Општи Pleat
Материјал:
Крпа Завеса + Voile Завеса
Формат:
јаже
Функција:
Translucidus (Засенчување Го Оценувате 41%-85%)
Техника:
Ткаени
Број На Модел На:
WP211
Стил:
Модерна
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Шаблон Тип:
Геометриски
Инсталација Тип:
Надворешноста Инсталација
Шема:
Предиво Обоена
Локација:
дневна соба
Обработка Додатоци Цена:
исклучени
is_customized:
Yes
Бренд Име:
WPKIRA
Применливи Прозорец Тип:
Француски Прозорецот
Применливи Прозорец Тип:
Заливот Прозорец, Француски Прозорец, Рамни Прозорец, Агол На Прозорецот
Шаблон Тип:
Plaid, Цртан Филм, Геометриски
Тип На Објект:
Завеси
Свеж

Избор на клиенти