.

.

New
Една Мала Принцеза цвеќиња завеси, детска градина деца завеса свилен драпериите квалитет drapes заврши Завеса за убава Девојка

Една Мала Принцеза цвеќиња завеси, детска градина деца завеса свилен драпериите квалитет drapes заврши Завеса за убава Девојка

DEN 4560.00
DEN 4799.52

Стока
Достапно.

Ако ширината на ширина помала од 1 метар (40 инчи),тоа ќе биде стандардно се направи само во еден дел,
Ако има повеќе од 1 метар (40 инчи), тоа ќе биде стандардно се направи во две парчиња.5 метри Купи 5 метри
прозорецот ширина : 3.5 метар Купи 3 метри
прозорецот ширина : 2.

Детали

is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Бренд Име:
POLIS
Техника:
Ткаени
Употреба:
Дома,Хотел,Во Болница,Кафе,Канцеларија
Шема:
Печатени
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Јапонија Стил
Локација:
прозорецот
Материјал:
Кадифени Ткаенини
Формат:
Скала Јаже
Функција:
Декорација + Целосна Светлина Засенчување
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Тип:
Бран Завеса
Инсталација Тип:
Страна Инсталација
Број На Модел На:
GDF54
Функција:
Blackout, Изолирани
Функција:
Декорација + Полу Светлина Засенчување
Состојка:
Лен
Тип На Производ:
Мирис Отстранување/Dehumidifying
Тип На Објект:
Завеси
Свеж

Избор на клиенти