.

.

New
Кујна краток завеси прозорец третмани завеса кујна римски ролетни жакард завеси луксузни Европски стил декоративни завеса

Кујна краток завеси прозорец третмани завеса кујна римски ролетни жакард завеси луксузни Европски стил декоративни завеса

DEN 264.00
DEN 518.40

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
W80cm L100cm, W100cm L160cm, W120cm L160cm, W140cm L160cm
Обработка:
род џеб
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Бренд Име:
NAPEARL
Техника:
Ткаени
Употреба:
Дома,Хотел,Кафе,Канцеларија
Шема:
Предиво Обоена
Отворање и Затворање на Метод:
Горниот Отвори
Шаблон Тип:
Растенијата
Стил:
Жакард
Локација:
прозорецот
Материјал:
100% Полиестер
Формат:
јаже
Функција:
Translucidus (Засенчување Го Оценувате 1%-40%)
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Тип:
Римската Завеса
Инсталација Тип:
Надворешноста Инсталација
Свеж

Избор на клиенти