.

.

New
бесплатен превозот нови корејски печатење памук завеса ткаенина завеси дневна соба и спалната соба балкон

бесплатен превозот нови корејски печатење памук завеса ткаенина завеси дневна соба и спалната соба балкон

DEN 1284.96

Стока
Достапно.


Ние препорачуваме испорака на стоката од страна на
воздухопловната (ако производи тежина помалку than2 KG),
или ЕМС(ако производи за губење на повеќе од 2 KG)
Бидејќи воздухопловната и EMS е поевтина од DHL,FEDEX,UPS-от ,FEDEX .
Кога сте задоволни со мојата објекти и услуги, благодарение да се даде позитивни повратни информации и пет ѕвездички стапка , и јас ќе го оставам исто така, ви благодариме !
.

Детали

Големина:
W300CMH260CM, W200CMH260CM, W100CMH260CM, W150CMH260CM, W250CMH260CM
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Бренд Име:
Г-Ѓа Ксу
Техника:
Ткаени
Употреба:
Дома
Шема:
Предиво Обоена
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Американски Стил
Локација:
прозорецот
Материјал:
Полиестер / Памук
Формат:
Скала Појас
Функција:
Translucidus (Засенчување Го Оценувате 1%-40%)
Применливи Прозорец Тип:
Француски Прозорецот
Тип:
Тока/Цевка Завеса
Инсталација Тип:
Вграден-во
Број На Модел На:
qianmi
Свеж

Избор на клиенти