.

.

New
Пејзаж На Античките Шума 3D Прозорец Завеса За Дневна Соба

Пејзаж На Античките Шума 3D Прозорец Завеса За Дневна Соба

DEN 2053.00
DEN 2184.00

Стока
Достапно.


Почитувани купувачи, големината на нашата веб-страница е целата големина на завесата. Обично, ние го направи тоа во 2 парчиња, па може да се отвори во средината. На пример, ако цел w300 h270 еден, ние ќе направиме се w150 h270*2 парчиња. Ако треба цела завеса во едно парче, ние исто така може да го направи тоа.
Може да направите вашиот големина, може да се печати ја вашата слика. Ве молам само порака за нас.
Сенчење го оценувате околу 90%.
Материјал : Полиестер затемнување ткаенина
Печатење : 3d Дигитална реактивен печатење, може да се мијат, може да се пеглаат, не исчезнува, нема намалување. Карактеристики : Blackout, Анти-УВ, Спречување на Бучава, Спречување на зрачење
Цел : Дневна соба - Спална соба - Office - хотели
Висок квалитет сенка ткаенина, може ефикасно да се спречи ултравиолетови, Машина Перат Оваа завеси е за шиење заврши ,Вклучуваат куки .можете да ги користите comfortablely.
Забелешка : Ако изберете Grommet Врвот, таму некои drape, завеса широк треба да биде малку пошироко тогаш пол широк.

Детали

Големина:
W264cm H241cm, W300cm H270cm, W203cm H241cm, W264cm H213cm, W360cm H270cm, W203cm H160cm, W264cm H160cm, W203cm H213cm, W220cm H180cm, W320cm H270cm, W150cm H166cm
Обработка:
Кука Врвот, Grommet Врвот
Бренд Име:
AhLoyalty
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Тип:
Завесата
Функција:
Декорација + Целосна Светлина Засенчување
Техника:
Ткаени
Применливи Прозорец Тип:
Француски Прозорецот
Инсталација Тип:
Таванот Инсталација
Обработка Додатоци Цена:
исклучени
Материјал:
100% Полиестер
Шема:
Печатени
Стил:
Европа
Локација:
прозорецот
Употреба:
Дома,Хотел,Кафе,Канцеларија
Формат:
Мушка Јаже
Шаблон Тип:
Животните
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти