.

.

New
Само Ткаенина! Злато Широк 210 СМ завеси Ткаенина Везови Завеса Хотел 5 ѕвезди хотел спалната соба Завеси нови трговија на Големо материјал

Само Ткаенина! Злато Широк 210 СМ завеси Ткаенина Везови Завеса Хотел 5 ѕвезди хотел спалната соба Завеси нови трговија на Големо

DEN 766.00
DEN 805.92

Стока
Достапно.

66 /set
Дете Завеси home апликација ќерка завеса розова цвет заврши завеса tulle cortinas cortinas со valance мушка завеси US$ 98.88 /set
трговија на големо 2015 Златна Вистинска 3 D Луксузни Цвеќиња Завеса везови ролетни заврши завеса со tulle лист valance Монистра завеси US$ 11.00 /метар
бамбус екстремни квалитетот на слепи Vivian квалитет птица гнездо шума dodechedron завеса готовиот производ зелена Ролетни на tulle US$ 96.00 /метар
Луксузна кристал завеса Злато квалитетот на таложење мода сина жакард прозорец заврши завеса платно за да ги прилагодите на drapes и завеси US$ 138.00 /метар
Завеси home апликација везови чипка завеса луксузни ролетни заврши завеса tulle cortinas cortinas став sala мушка завеси US$ 188.77 /метар
Луксузна класичната мода tman 2013 квалитетот на луксузни жакард завеса готови производи US$ 178.00 /метар
Пинк Квалитет везени чипка пурпурна завеса прозорец заврши Завеса скрининг dodechedron појас готовиот производ виолетова Завеси US$ 78.00 /метар
.00 /метар
Квалитетот на готовиот завеса voile принцеза tulle лист чипка зелена салата завеса чипка луксузни Organza завеса готовиот производ паун US$ 128.48 /метар
Луксузна Везови Цвеќиња везени класичната Златна мода топла продажба 2015 високо Квалитетни модни луксузни завеса обичај експерт US$ 28.
Не Заврши Завеса Само Ткаенина!
- Многу важно -
Кревет во соба, на слепите Луксузни класичната модерна краток dodechedron жакард инженеринг ткаенина квалитет точка завеса прилагодите Ролетни US$ 118.

Детали

боја:
Пред Густа Завеса, Врати Тенки Лимови
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
исклучени
Бренд Име:
POLIS
Техника:
Ткаени
Употреба:
Дома,Хотел,Во Болница,Кафе,Канцеларија
Шема:
Извезена
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Југоисточна Азија
Локација:
прозорецот
Материјал:
damask ткаенина
Формат:
јаже
Функција:
Декорација + Целосна Светлина Засенчување
Применливи Прозорец Тип:
Агол На Прозорецот
Тип:
Бран Завеса
Инсталација Тип:
Надворешноста Инсталација
Број На Модел На:
89442
Функција:
Blackout, Изолирани
Функција:
Декорација + Полу Светлина Засенчување
Користете место:
хотел и продавница и Resterant
Состојка:
спојувањето
Тип На Производ:
Со Други Предмети За
Тип:
Valance Завеса
Тип На Објект:
Студија Завеси
користат за:
Кревет Во Соба
Свеж

Избор на клиенти