.

.

New
Висок Степен на Европскиот Везени Жанила Завеси За Дневна Соба Половина Засенчување Drapes Жакард Чиста Tulle За Спалната соба WP074&3

Висок Степен на Европскиот Везени Жанила Завеси За Дневна Соба Половина Засенчување Drapes Жакард Чиста Tulle За Спалната соба

DEN 562.00
DEN 825.60

Стока
Достапно.

Ве молиме да се води евиденција за вашето враќање следење на број. Ние прифаќаме Нарачана. Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. далечинско област со DHL или UPS-от, на дополнителен надоместок се платени од страна на купувачот.5-1% парцели ќе бидат проверени и може да наплаќаат некои тарифа. Со цел да се намали купувачот увоз данок или дури и ослободени купувачот од увоз доход, ние ќе го прогласи објектот со многу помалку вредност од реалната цена на клиентот плаќа за објектот. Превозот 1). Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни,достапен начин на превозот услуга.ние плати висока внимание на секој клиент. На помала декларирана вредност нема да се одрази на вкупната цена која ја плаќаат од страна на корисникот или пазарната цена за предмет, и можеби нема да биде погодна за оние земји со различни посебни тарифни стандард.
• Доколку големината не е погодна за вас, ве молиме контактирајте со нас. * Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Слика како резултат на фотографија состојба можеби има хроматските аберации, ако не сте сигурни за бои,ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи редот.(ние испрати страна на меѓународните парцела,на оданочување ретко се случило во некои земји) 5).

Детали

Големина:
W100cm X H260cm, W150cm X H260cm, W200cm X H260cm, W250cm X H260cm, W300cm X H260cm, W300cm X H260cm, W450cm X H260cm, W500cm X H260cm
Обработка:
Кука, Род Џеб Процес, Без Процес, Материјал, Се Повлече Pleated Лента, Прстен Врвот
Употреба:
Кафе,Канцеларија,Дома,Хотел
Шаблон Тип:
Цврста
Шема:
Извезена
Инсталација Тип:
Страна Инсталација
Тип:
Општи Pleat
Материјал:
Крпа Завеса + Voile Завеса
Локација:
прозорецот
Формат:
јаже
Функција:
Translucidus (Засенчување Го Оценувате 41%-85%)
Техника:
Ткаени
Број На Модел На:
074
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Стил:
Европа
Бренд Име:
Tiyana
Обработка Додатоци Цена:
исклучени
is_customized:
Yes
Применливи Прозорец Тип:
Француски Прозорецот
Свеж

Избор на клиенти