.

.

New
слепи Мода сребро везени крпа fanghaped топло-продажба лифт завеса виткање dodechedron римски ролетни Ролетни

слепи Мода сребро везени крпа fanghaped топло-продажба лифт завеса виткање dodechedron римски ролетни Ролетни

DEN 9747.00
DEN 10260.00

Стока
Достапно.

Важно )
Цената е за Завршена Завеса целиот сет.90 /инчен
жешка Вести хартија квалитетот на слепи Vivian квалитет на печатење британски стил мода dodechedron на готовиот завеса Ролетни на tulle US$ 4.

Детали

Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Завеси
Техника:
Ткаени
Употреба:
Дома,Хотел,Во Болница,Кафе,Канцеларија
Состојка:
спојувањето
Шема:
Предиво Обоена
Отворање и Затворање на Метод:
Горниот и Долниот Biparting Отвори
Шаблон Тип:
Цврста
Обработка:
Фиксна Pleat
Стил:
Медитеранот
Локација:
прозорецот
Материјал:
damask ткаенина
Тип На Производ:
Термоизолација
Формат:
јаже
Функција:
Декорација + Целосна Светлина Засенчување
Применливи Прозорец Тип:
Заливот Прозорецот
Тип:
Римската Завеса
Инсталација Тип:
Вграден-во
Бренд Име:
POLIS
Големина:
1 meter * 1 meter
деноминирани единица:
квадратни метри
Инсталација Тип:
Built-in, Надворешните Инсталација, Таванот Инсталација
Отворање и Затворање на Метод:
Горниот Отворен, Долно Отворено, на Горниот и Долниот Biparting Отвори
Техника:
Рамна Плоча
Формат:
Мушка Јаже
Применливи Прозорец Тип:
Octagonal Прозорец, Oriel Прозорец, Француски Прозорец, Други
Свеж

Избор на клиенти