.

.

New
3d завеси обичај завеси Водопади Природа, Пејзажи врба lotus мода дома декор цвет завеси за дневна соба

3d завеси обичај завеси Водопади Природа, Пејзажи врба lotus мода дома декор цвет завеси за дневна соба

DEN 9600.00

Стока
Достапно.

Име : Завеси За Дневна Соба , Завеси , Tulle Завеси , 3 D Завеси , Завеси За Спалната соба , Затемнување Завеси , Бебе Соба Завеси , Завеси За Деца , Луксузни Завеси , Детска Соба Завеси , Бамбус Вратата Завеси , Чипка Завеси , Бели Завеси , Лен Завеси , Кујна Вратата Завеси , Модерен Завеси , Завеси Дневна Соба Модерната Кујна Прозорец Завеси , Ткаенина За Завеси Ackout Завеси За Спалната соба , Прозорец Завеси За Дневна Соба Луксузен , Затемнување Завеси За Дневна Соба , Пеперутка Завеси , Завеси, 3 D , Везени Лен Завеси , Valance Завеси За Дневна Соба Број на Модел : сенчење го оценувате околу 90%. Материјал : Полиестер затемнување ткаенина густина на 250g/м?2; Печатење : 3d Дигитална реактивен печатење, може да се мијат, може да се пеглаат, не исчезнува, нема намалување. Карактеристики : Blackout, Анти-УВ, Спречување на Бучава, Спречување на зрачење Цел : Дневна соба - Спална соба - Office - хотели со Висок квалитет сенка ткаенина, може ефикасно да се спречи ултравиолетови, Машина Перат Оваа завеси е за шиење заврши ,Вклучуваат куки .можете да ги користите comfortablely.Ова е куки висат процес, повеќе од три-димензионални.
други големина на :
ако ви треба други големина ,ве молиме да ми кажете широк и висок за вашата големина ?ние ќе се прилагодите за вашата големина.

Детали

Големина:
wide264cm high241cm, wide300cm high270cm, wide203cm high241cm, wide264cm high213cm, wide360cm high269cm, wide203cm high160cm, wide264cm high160cm, wide203cm high213cm, wide360cm high250cm, wide350cm high250cm, wide380cm high260cm, wide420cm high270cm, wide510cm high260cm, wide600cm high270cm, wide700cm high270cm
Обработка:
Grommet Врвот
Употреба:
Кафе,Канцеларија,Дома,Во Болница,Хотел
Материјал:
Полиестер / Памук
Тип:
Завесата
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Локација:
прозорецот
Формат:
јаже
Техника:
Плетени
Стил:
Модерна
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Шема:
Печатени
Функција:
Висок Сенчење(70%-90%)
Шаблон Тип:
Сценско
Број На Модел На:
A067
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Инсталација Тип:
Вграден-во
Свеж

Избор на клиенти