.

.

New
екстремни Завеси квалитетот на слепи Модни луксузни класичната балкон квалитет лифт завеса римски ролетни прилагодите Ролетни на tulle

екстремни Завеси квалитетот на слепи Модни луксузни класичната балкон квалитет лифт завеса римски ролетни прилагодите Ролетни

DEN 7752.00
DEN 8159.52

Стока
Достапно.

64 /метар слепи Едноставна европската течност класичен кинески стил квалитет, класични прозорец dodechedron коноп завеса прилагодите Ролетни US$ 73.00 /метар Убаво Луксузни магија мрежа Злато Кралот мода чипка везови завеса свадба завеса backdrops прилагодите бања прозорец завеси US$ 98.00 /метар слепи Кинески рустикален стил класичната декорација dodechedron луксузни везени завеса ткаенина прилагодите Ролетни US$ 86.00 /парче Луксузни римски ролетни на tulle корејски string завесата shalian Чипка завеса квалитет спалната соба прозорец завеси за дневна соба US$ 78.20 /метар
Како да се цел ?
Колку квадратни метри прозорецот, ќе ги преземе колку квадратни метри ред ве молам!
На пример : Ако Вашиот прозорец ширина : 1.00 /метар Нови tulle маслото Американски dodechedron завеса цвет селски готови производи, маслото моне завеси за windows US$ 90.

Детали

боја:
Чоколадо
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Бренд Име:
POLIS
Техника:
Ткаени
Употреба:
Дома,Хотел,Во Болница,Кафе,Канцеларија
Отворање и Затворање на Метод:
Горниот Отвори
Шаблон Тип:
Шарени
Локација:
прозорецот
Материјал:
Тафт Ткаенина
Формат:
јаже
Функција:
Декорација + Целосна Светлина Засенчување
Применливи Прозорец Тип:
Заливот Прозорецот
Тип:
Римската Завеса
Инсталација Тип:
Страна Инсталација
Број На Модел На:
55-F
Шема:
римската
Стил:
римската
деноминирани единица:
квадратни метри
Инсталација Тип:
Built-in, Надворешните Инсталација, Таванот Инсталација
Отворање и Затворање на Метод:
Горниот Отворен, Долно Отворено, на Горниот и Долниот Biparting Отвори
Техника:
Рамна Плоча
Формат:
Мушка Јаже
Применливи Прозорец Тип:
Oriel Прозорец, Француски Прозорец, Други
Состојка:
спојувањето
Тип На Производ:
Готвење/Печење/Скара
Функција:
Blackout, Изолирани, Пламен Retardant
Тип На Објект:
Завеси
Свеж

Избор на клиенти