.

.

New
Сопствени Направени Солидни Бои Завеса Чист Памук, Лен Затемнување Крпа Завеса Дневна Соба и Спалната соба Прозорец Еко-пријателски Свадба Оркестарот

Сопствени Направени Солидни Бои Завеса Чист Памук, Лен Затемнување Крпа Завеса Дневна Соба и Спалната соба Прозорец Еко-пријателски

DEN 1872.00
DEN 2202.24

Стока
Достапно.


Обработка начин : Grommet Врвот или на Кука
Пакет се вклучени :
1 парче x завеса или 1 парче x tulle
Совети :
1.Цената е за 1 парче на завесата или tulle. Завеса и tulle се продаваат одделно.
2.Големина на : Wзначи ширина, Lзначи Должина.
3.Завеса width= 2 пати прачка/железнички ширина.
4. Ве молиме овозможи мало отстапување (1-3cm) поради hemming.
5. Сите предмети се за вистинска снимање. Сепак, различни монитори може да предизвика бои за да се разликува малку.
Ако вашиот прозорец е 150cm широк, што би подобро цел 2 парчиња (W150*H270), што е сосема 3 метри ширина.Ние tota lly има 29 бои за вашиот избор, pls само нас контакт ако сакате други бои , благодарение!.

Детали

Големина:
W100 H270 1pc
Обработка:
Кука, Grommet Врвот
Употреба:
Болница,Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Функција:
Декорација + Целосна Светлина Засенчување
Број На Модел На:
Y16121302
Тип:
Завесата
Формат:
јаже
Шаблон Тип:
Цврста
Инсталација Тип:
Страна Инсталација
Локација:
дневна соба
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Материјал:
Памук, Лен
Шема:
Печатени
Стил:
Европски и Американски Стил
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Техника:
Плетени
Применливи Прозорец Тип:
Octagonal/Bay/Oriel/Француски/Рамно/Агол/Крива/Светларникот Прозорецот
Свеж

Избор на клиенти