.

.

New
Монистра кристал слепи Кинески рустикален стил класичната декорација dodechedron луксузни везени завеса ткаенина прилагодите Ролетни

Монистра кристал слепи Кинески рустикален стил класичната декорација dodechedron луксузни везени завеса ткаенина прилагодите

DEN 7278.00
DEN 7660.80

Стока
Достапно.

0 метар Купи 6 метри
(Забелешка : Ако без консултација директно цел и плати 1 метар цел ,
Јас ќе default за да : send 1 метри ширина, 2.

Детали

боја:
Светло Жолта
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Бренд Име:
POLIS
Техника:
Ткаени
Употреба:
Дома,Хотел,Во Болница,Кафе,Канцеларија
Шема:
Предиво Обоена
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Шаблон Тип:
лисја
Стил:
Жакард
Локација:
прозорецот
Материјал:
Voile Ткаенина
Формат:
Мушка Јаже
Функција:
Декорација + Целосна Светлина Засенчување
Применливи Прозорец Тип:
Француски Прозорецот
Тип:
Тока/Цевка Завеса
Инсталација Тип:
Вграден-во
Број На Модел На:
ERE54
Тип:
Општи Pleat, Тока/Цевка Завеса, Valance Завеса,
Применливи Прозорец Тип:
Заливот Прозорец, Octagonal Прозорец, Oriel Прозорец, Француски Прозорец,
Функција:
Blackout
Материјал:
Крпа Завеса + Voile Завеса, Полиестер / Памук, Сатен, Други
Шаблон Тип:
Цвеќиња, Геометриски, Весела, Други
Обработка Додатоци Цена:
исклучени
Стил:
Новата Класична/Пост-модерни
Тип На Објект:
Завеси
Тип На Производ:
Термоизолација
Функција:
Blackout, Изолирани
Свеж

Избор на клиенти