.

.

New
Виолетова екстремни квалитетот на слепи Мода класичната квалитет dodechedron сенка крпа цвет завеса прилагодите Ролетни на tulle

Виолетова екстремни квалитетот на слепи Мода класичната квалитет dodechedron сенка крпа цвет завеса прилагодите Ролетни на tulle

DEN 7661.00
DEN 8064.00

Стока
Достапно.

удар прстен
2.50 /инчен
Убаво Луксузни магија мрежа Злато Кралот мода чипка везови завеса свадба завеса backdrops прилагодите бања прозорец завеси US$ 9.15 /инчен
завеси за прозорец екстремни квалитетот на слепи Врвен квалитет и прецизност vivian везени завеса готовиот производ Ролетни на tulle US$ 9.80 /инчен
2013 Завеси на слепи завеси за windows blue на tulle прозорец завеса ткаенина нови пристигнување прилагодите завеси за дневна соба US$ 8.80 /инчен
Како да се цел ?
Колку метри ширина на прозорецот, ќе ги преземе 2 пати ред ве молам!
На пример : Ако Вашиот прозорец ширина : 0,5 метар ( 20 инчи )
ве молиме да купи 1 метар , .spandex чипка ccessories US$ 105. Ако ширината на ширина помала од 1 метар (40 инчи),тоа ќе биде стандардно се направи само во еден дел,
Ако има повеќе од 1 метар (40 инчи), тоа ќе биде стандардно се направи во две парчиња.
(околу 40 инчи Крпа Завеса + околу 40 инчи Чиста Завеса) Детали за Производот
Нови tulle маслото Американски dodechedron завеса цвет селски готови производи, маслото моне завеси за windows US$ 6.0 метар Купи 6 метри
(Забелешка : Ако без консултација директно цел и плати 1 метар цел ,
Јас ќе default за да : send 1 метри ширина, 2.

Детали

боја:
Виолетова
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Бренд Име:
POLIS
Техника:
Ткаени
Употреба:
Дома,Хотел,Кафе,Канцеларија
Шема:
Извезена
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Жакард
Локација:
дневна соба
Материјал:
mesh ткаенини
Формат:
Скала Појас
Функција:
Декорација + Целосна Светлина Засенчување
Применливи Прозорец Тип:
Француски Прозорецот
Тип:
Општи Pleat
Инсталација Тип:
Вграден-во
Број На Модел На:
TT08
Применливи Прозорец Тип:
Заливот Прозорец, Octagonal Прозорец, Oriel Прозорец, Француски Прозорец,
Функција:
Декорација + Полу Светлина Засенчување
Материјал:
Крпа Завеса + Voile Завеса, 100% Полиестер, Полиестер / Памук
Состојка:
Спојувањето, Organza
Шаблон Тип:
Цвеќиња, Геометриски, Весела, Други
Обработка Додатоци Цена:
исклучени
Стил:
Европа
Тип На Објект:
Завеси
Тип На Производ:
Организација/Складирање
Функција:
Blackout, Изолирани
Свеж

Избор на клиенти