.

.

New
Кревет во соба, на слепите Луксузни класичната модерна краток dodechedron жакард инженеринг ткаенина квалитет точка завеса прилагодите Ролетни

Кревет во соба, на слепите Луксузни класичната модерна краток dodechedron жакард инженеринг ткаенина квалитет точка завеса прилагодите

DEN 5381.00
DEN 5664.00

Стока
Достапно.


Детали

боја:
Светло Жолта
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Бренд Име:
POLIS
Техника:
Ткаени
Употреба:
Дома,Хотел,Кафе
Шема:
Предиво Обоена
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Шаблон Тип:
Бескрајни
Стил:
Жакард
Локација:
дневна соба
Материјал:
Полиестер / Памук
Формат:
Скала Појас
Функција:
Декорација + Целосна Светлина Засенчување
Применливи Прозорец Тип:
Oriel Прозорецот
Тип:
Тока/Цевка Завеса
Инсталација Тип:
Вграден-во
Број На Модел На:
GDF0241
Тип:
Општи Pleat, Тока/Цевка Завеса, Valance CurtaiFlat Valance,
Применливи Прозорец Тип:
Заливот Прозорец, Octagonal Прозорец, Oriel Прозорец, Француски Прозорец,
Функција:
Декорација + Целосна Светлина Засенчување
Материјал:
Крпа Завеса + Voile Завеса, Полиестер / Памук, 100% Полиестер
Состојка:
Organza, Спојувајќи
Обработка Додатоци Цена:
исклучени
Стил:
Модерна
Тип На Објект:
Завеси
Функција:
Blackout, Изолирани
Свеж

Избор на клиенти