.

.

New
280 см широк Бесплатен превозот завеса Сомот чипка ткаенина трговија на големо со висок квалитет завеса везови ткаенини за облека, ткаенина само!

280 см широк Бесплатен превозот завеса Сомот чипка ткаенина трговија на големо со висок квалитет завеса везови ткаенини за облека,

DEN 2790.00
DEN 5471.04

Стока
Достапно.


Совети :
1.50 /двор
топла Златна франција чипка цвет роза везови маса крпа цвеќиња свадба цвет ткаенина откачи злато облека чипка двор organza чипка US$ 135.Големина на : Wзначи ширина, Hзначи Завеса Висина .00 /многу
дворови / многу
Сина многу бои африкански guipure чипка вода растворлив хемиски чипка шупливи од ткаенина за комбинација комбинација ткаенина боја лист US$ 138.00 /set
трговија на големо 2015 бои и Цветови, везови ролетни заврши завеса со tulle лист завеси вклучуваат valance и мушка & монистра јаже US$ 180.
Ако вашиот прозорец е 150cm широк, што би подобро цел 2 парчиња (W150 CM * H270 СМ)
комплекс луксузни чипка ткаенина voile чипка висок квалитет на ткаенина 3 D лист за шиење Сина Италија продажба памук laces предиво tulle везови US$ 68.00 /многу
дворови / многу
2014 година нови жолта памук, чипка мека Дома текстил везови ткаенина мушка парче везови Везени обработка крпа електронски US$ 138.00 /многу
дворови / многу
tulle POp79-8 текстил, модни ткаенина помошни Eugen предиво везови ткаенина памук компјутер везови памучна ткаенина предиво чипка US$ 168.00 /многу
дворови / многу
POd2-8 B текстилни Везови се Зголеми ткаенина seriesric машина за шиење дизајнер чипка ткаенина машина за шиење дизајнер нова 2014 tulle предиво US$ 168.00 /многу
inchs / многу
D po68 обезбедува straightly organza шупливи од рамно стакло предиво ткаенини везени везени крпа текстилни ткаенини US$ 40.00 /многу
дворови / многу
PQYY73 Тешки Chiffon диск флорални вода растворлив чипка ткаенина embroidering стерео cheongsam фустан ткаенина tecido feltro свадба US$ 198.50 /двор
сина француска чипка ткаенина африкански швајцарската voile чипка висок квалитет rench трепка текстилни африкански чипка ткаенина voile laces швајцарија САД$ 180.

Детали

Големина:
1 pcs W100cm H270cm, 1 pcs W150cm H270cm, 1 pcs W200cm H270cm, 1 pcs W250cm H270cm, 1 pcs W300cm H270cm, 1 pcs W350cm H270cm, 1 pcs W400cm H270cm
Локација:
прозорецот
Функција:
Перспектива
Употреба:
Болница,Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Материјал:
Voile Завеса
Инсталација Тип:
Вграден-во
Шема:
Флорални
Бренд Име:
POLIS
Тип:
Општи Pleat
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Формат:
јаже
Техника:
Ткаени
Број На Модел На:
45345
is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Флорални
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Стил:
Европски и Американски Стил
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти